April 20, 2024

Zidne naljepnice novi su hit kod ukrašavanja zidova

Do prije nekoliko godina ljudi su se kod ukrašavanja zidova najviše odlučivali na tapete ili slike. Danas su novi hit za ukrašavanje zidova zidne naljepnice, koje će svakom prostoru dati dodatnu notu zanimljivosti. Za razliku od plaćanja soboslikara, zidne naljepnice veoma jeftino možete kupiti i sami postaviti na zidove, a sve o tome kako odabrati i gdje ih postaviti u stanu, pročitajte u nastavku teksta.

Razne zidne naljepnice

U ponudi mnogih trgovina ima raznih zidnih naljepnica koje se razlikuju prema kvaliteti materijala izrade, veličini i izgledu. Glavni hit i najprodavanije su dječje zidne naljepnice, a one dolaze s raznim zanimljivim motivima.

Upravo zbog toga što kod djece naljepnice izazivaju pravo zadovoljstvo, mnogi roditelji kod uređenja sobe se odlučuju na njihovu kupnju. Prednost ovih naljepnica je i što se veoma jednostavno mogu skinuti i zalijepiti nove, te tako prostor može dobivati novi izgled češće. Za ostale prostorije najčešće se koriste crne naljepnice koje odlično na bijelom zidu mogu prikazati neke zanimljive slike.

Citati za zid

Upravo citati ili motivirajuće poruke su glavne zidne naljepnice koje mogu ukrašavati spavaće sobe, hodnike ili pak dnevni boravak. One će na svakog posjetitelja ostaviti poruku, a prednost je i što nisu previše upadne. Osim njih, kod uređenja prostora ljudi se nerijetko odlučuju i na crne naljepnice u obliku ptica, biljki ili nekih drugih sličnih motiva. Sve u svemu, veoma je bitno da prostor ne prenatrpate i da zidne naljepnice nisu prevelike za zid. Jedne od najnovijih naljepnica na tržištu su 3D zidne naljepnice, koje mogu biti na motive leptira, ptica ili prirode, a oku daju dojam kao da su stvarne.

Dječje naljepnice su najpopularnije

Najviše raznih dizajna postoji upravo za djecu. Dječje zidne naljepnice su najpopularnije i zato što ih djeca naprosto obožavaju. To mogu biti naljepnice pomoću kojih će djeca moći učiti (karta svijeta, planeti, slova i brojevi), naljepnice pomoću kojih će se djeca moći redovno izmjeriti, naljepnice na vile i princeze, dinosaure, vozila i promet. Sve ove naljepnice birate prema željama vašeg djeteta, a u zadnje vrijeme ljudi se najčešće odlučuju na svjetleće naljepnice. Ove naljepnice preko dana se ne ističu na zidu, no tijekom noći mogu kod djece stvoriti poseban ugođaj i pomoći prilikom spavanja.

Treba vam novi šator? Onda si pročitajte članak sa naslovom “Prodaja šatora se traži sve više“.